שיווק דיגיטלי לעסקים

סטודיו חיפושית מולטימדיה מתכנן, מפיק ומנהל קמפיינים (מסעות פרסום) באינטרנט לכל סוגי העסקים ובמסגרות תקציב מגוונות:

לקוחותינו נהנים מפתרונות כוללים, או נקודתיים, המתאימים לדרישותיהם:

  • קביעת אסטרטגיה ניהול, תכנון אסטרטגי ופיקוח כולל לקמפיינים (מסעות פרסום) דיגיטלים מכל סוג
  • עיצוב ובניית עמודי נחיתה ("דפי נחיתה") ממירים ויעילים (מייצרים מכירות, הרשמה ופניות של לקוחות),
  • תכנון והפעלת קמפיינים (מסעות פרסום) באינדקסים כולל שילוב מודעות באתרי תוכן וחדשות,
  • קמפיינים (מסעות פרסום) של מודעות ברשתות חברתיות כגון פייסבוק,
  • קמפיינים (מסעות פרסום) ברשת החיפוש גוגל Google Adwords

תהליך העבודה המוקפד של סטודיו חיפושית מולטימדיה מבטיח מקסימום תוצאות – בעלות סבירה ומוגדרת מראש.

כשסטודיו חיפושית מולטימדיה משווק את העסק שלך ברשת – אנחנו עושים הרבה יותר מלעצב לך באנר…
שיווק חכם ברשת יכול להביא תועלת רבה ולהזניק קדימה גם עסקים קטנים המעוניינים להיחשף ולהביא את הלקוחות הראשונים, וגם ארגונים גדולים הרוצים להתרחב.
סטודיו חיפושית מולטימדיה יודע לנצל תקציב פרסום קטן כמו גדול, ולנתב את תקציב הפרסום שלך למקומות בהם הוא היעיל ביותר, כך שיביא לתוצאות המיטביות עבורך.

שיווק ממוקד ברשתות חברתיות
כיום, הנוכחות ברשתות החברתיות היא עניין חשוב עבור כל עסק, חברה או ארגון החפצים לגדול ולשווק עצמם באופן יעיל לקהל היעד המדויק שלהם.
סטודיו חיפושית מולטימדיה מכיר היטב את העולם הדיגיטלי (פעל עוד לפני עידן פייסבוק ואפילו לפני עידן גוגל…) ויודע כיצד לנצל את הכלים שמציע עולם זה לטובת לקוחותיו.
ולכן, עבור כל אסטרטגיה שתיבחר לקידום המוצר או השירות שלכם –  יצירת דיון ו"רעש" שיווקי (כולל הפעלות, תחרויות, סקרים ופעילויות סביבו), הפקה וניהול של קמפיינים ממוקדי-קהל, הפצת תכנים מייצרי תגובות ולידים… את כל אלה ועוד אנו יודעים לבצע – כמעט 15 שנה – על הצד הטוב ביותר.

עיצוב ובניית דפי נחיתה
עמוד נחיתה הינו העמוד בו הגולש "נוחת" לאחר שהקיש על קישור, מודעה או באנר פרסומי.
עמוד הנחיתה יכול להיות אחד מעמודי האתר שלכם, אך במקרים רבים יהיה עמוד בודד (נמצא מחוץ לאתר ולעתים אינו תחת הדומיין), קריא ומניע חזק לפעולה ברורה.
עיצוב קולע ומדויק של עמוד הנחיתה הוא קריטי. כיום גולשי האינטרנט "חסרי סבלנות" עוד יותר מבעבר ולכן יש חשיבות רבה בהעברת מסר ברור בתוך מספר שניות. זהו יתרונו הברור של עמוד הנחיתה (לעומת אתר אינטרנט מלא, למשל).
אנשי סטודיו חיפושית מולטימדיה, ובראשם אור בן זאב, יודעים ליצור דפי נחיתה מהיעילים ביותר בשוק – הודות לנסיון והידע הרחב בנושא קופירייטינג, עיצוב, והתנהגות הגולשים באינטרנט.

אנחנו יודעים שכל אחד ואחת מהמבקרים בעמוד הנחיתה שלכם מהווה למעשה לקוח פוטנציאלי שאסור לכם להפסיד – אנחנו לא ניתן לו לחמוק בלי ליצור אתכם קשר!
לפרטים נוספים וקביעת פגישה: 09-8916411

Comments are closed