עיצוב והקמת אתרי וורדפרס – WordPress

מעוניינים להקים אתר במערכת וורדפרס? לחיפושית מולטימדיה הפתרון המושלם עבורכם

צוות הסטודיו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים (במשך שנים לפני שמערכת Wordpress כבשה את עולם בניית האתרים, בנינו אתרים בפלטפורמות שונות ומגוונות, כולל כתיבת קוד נקי): ממעצבים בוגרי בתי הספר המובילים לעיצוב, דרך בוני אתרים מנוסים ועד כותבי תוכן ומקדמי אתרים עתירי נסיון.
מערכת וורדפרס משתנה תדיר, לכן כדי להקים אתר במערכת זו כדאי לבחור צוות המעודכן בכל פיתוח ושינוי, צוות הנמצא "עם האצבע על הדופק" שידע להוציא עבורכם את המיטב ממערכת וורדפרס.
צוות חיפושית מולטימדיה ובראשו אור בן זאב שותף לקהילת וורדפרס בישראל, מחובר לחידושים והעדכונים השוטפים במערכת זו, נושם וחי את המערכת על כל פיתוחיה וחידושיה.
Have a WordPress Day…

תכנון, אפיון, עיצוב ובניה של אתרי וורדפרס לכל מטרה
אנשי צוות חיפושית מולטימדיה מבינים שמטרת אתר האינטרנט היא בסופו של דבר – להביא לקוחות נוספים לעסק ולסייע לו לצמוח. תפיסה זו מכתיבה את תהליך העבודה המסודר עליו אנו מקפידים בכל פרויקט – גדול וקטן.
זו הסיבה לכך שאתרים שהוקמו ע"י חיפושית מולטימדיה מוצלחים במיוחד: זוכים למיקומים גבוהים במנועי החיפוש (לעתים ללא מאמץ וללא השקעה כספית נוספת!) ואף זוכים ליחס המרה מיטבי (דהיינו, יעילות האתר: אחוז הלקוחות הפונים מתוך סך המבקרים באתר האינטרנט).
אפקט זה אינו קורה מעצמו ודווקא במערכת וורדפרס נדרשת היכרות עמוקה עם המערכת.

תהליך עבודה נכון ומוקפד – המפתח להצלחה
יצירת אתר אינטרנט יעיל ובעל יחס המרה גבוה (דהיינו יחס מיטבי של כמות הפונים באמצעות האתר מתוך המבקרים בו) אינה עניין של מה בכך, ומתאפשרת רק ע"י תהליך עבודה מסודר ומוקפד:
לאחר פגישת היכרות והבנת צרכי העסק שלכם (כולל היכרות עם קהל היעד והמתחרים), ניגשים לשלבי העבודה העיקריים:

1. אפיון האתר:
הגדרת קהל היעד, אסטרטגיית פניה למבקרי האתר, חלוקת נושאים באתר, תכנון זרימת המבקרים באתר ומשפכי שיווק והמרה, בחירת תוספים ווידג'טים רלוונטים, תכנון תוספות קוד וסקיפטים (במידת הצורך).

2. עיצוב האתר:
עיצוב האתרים של חיפושית מולטימדיה מבוצע  ע"י מעצבי האתרים המנוסים בישראל, בוגרי בתי הספר המובילים לעיצוב. עיצוב האתר ישמור תמיד על מיתוג העסק שלכם והשפה החזותית שלו כדי בראש וראשונה ליצור תדמית מייצגת של עסק מוביל בתחומו. מעצבי חיפושית מולטימדיה בקיאים במיתוג והבאה לדפוס כך שעיצוב האתר יכול לכלול גם שיפור מיתוג העסק (או מיתוג חדש לחלוטין למשל לעסק חדש) וכולל הגדרת שפה חזותית מודרנית (צבעים, לוגו, פונט וכיו"ב).
חווית הביקור באתר האינטרנט הינה משמעותית ביותר משום שלעתים היא מהווה את ההבדל בין לקוח שפונה אליכם דרך האתר לעומת לקוח שנוטש את האתר ופונה אל המתחרים…
מסיבה זו מעצבי סטודיו חיפושית מולטימדיה מקפידים תמיד על חוויית גלישה מושלמת ומזמינה לפעולה.

3. הקמת האתר בפועל:
מבוצע ע"י בוני אתרים מומחי וורדפרס, המקימים את האתר עפ"י התקנים העדכניים של W3C ,HTML5  ו- CSS3 כולל תקני גוגל המחמירים והתאמה מלאה לכל מכשיר/מובייל/סמארטפון/טאבלט לקבלת תוצאות קידום אורגני מיטביות), כולל כתיבה ושילוב תכנים איכותיים בעמודי האתר (מלל מנוסח ברמה גבוהה, תמונות, וידאו ואינפוגרפיקות) ולבסוף חיבור התשתיות המלאות (אחסון, דומיין, GOOGLE ANALYTICS, כלי קידום SEO) באופן מיטבי שיבטיח פעולה חלקה, מהירה ויעילה של כל מרכיבי האתר.

4. ליווי שוטף
לאחר הקמת האתר אתם לא לבד… צוות חיפושית מולטימדיה מלווה אותך ומוודא שהאתר ממלא את תפקידו…
בסיום העבודה והעלאת האתר תקבלו הדרכה מקצועית לגבי תפעול האתר והפקת המרב ממנו, כדי שימלא את ייעודו – צמיחת העסק שלך והבאת לקוחות.

למידע נוסף או קביעת פגישה צור איתנו קשר עכשיו: 09-8916411

 

Comments are closed