עיצוב והקמת אתרים בפלטפורמות סגורות

מעוניינים להקים אתר בלייבסיטי, ב-WIX, ב-FOLYO או במערכת אחרת? צוות חיפושית מולטימדיה ישמח לסייע במלאכה

עולם בניית האתרים מכיל פתרונות רבים ומגוונים, ביניהם מערכות "בנה אתר בעצמך" המהוות פתרון מתאים ומספק בהחלט למעוניינים בהקמה מהירה של אתר אינטרנט נוח לניהול ולהפעלה, ללא צורך בהבנה עמוקה בתכנות, עיצוב והקמת אתרים.
יחד עם זאת, הניסיון מלמד שלעתים "מסתבכים" בבנייה ויש צורך ביד מסייעת או בביצוע העבודה בכללותה, על-מנת להפיק את המיטב מהמערכת בה בחרתם.

רוצים להקים אתר בלייבסיטי (Livecity), פוליו (FOLYOU) וויקס (WIX) או מערכת אחרת לבניית אתרים?
סטודיו חיפושית מולטימדיה, מעל 10 שנים מכיר לעומק את רוב המערכות לבניית אתרים בארץ ובעולם וישמח לבצע את העבודה עבורכם!
העבודה תבוצע תחת חשבון שייפתח עבורכם במערכת הנבחרת:
האתרים שהוקמו ע"י חיפושית מולטימדיה מוצלחים וזוכים למיקומים גבוהים במנועי החיפוש ומשיגים יחס המרה מיטבי (יעילות אתר גבוהה ואחוז פניות גבוה מתוך סך המבקרים באתר. יתרון זה נובע מההיכרות העמוקה של אנשי חיפושית מולטימדיה עם המערכת הנבחרת (דהיינו, לייבסיטי, WIX וכו').

תהליך עבודה נכון ומוקפד – המפתח להצלחה
יצירת אתר אינטרנט יעיל המביא לקוחות אינה עניין של מה בכך ומתאפשרת רק ע"י תהליך עבודה מסודר ומוקפד:

1. אפיון האתר:
הגדרת קהל היעד, אסטרטגיית פניה למבקרי האתר, חלוקת נושאים באתר, תכנון זרימת המבקרים באתר ומשפכי שיווק והמרה, בחירת תוספים ווידג'טים רלוונטים, תכנון תוספות קוד וסקיפטים (במידת הצורך).

2. עיצוב האתר:
עיצוב האתרים של חיפושית מולטימדיה מבוצע ע"י מעצבי האתרים המנוסים בישראל, בוגרי בתי הספר המובילים לעיצוב. עיצוב האתר ישמור תמיד על מיתוג העסק שלכם והשפה החזותית שלו כדי בראש וראשונה ליצור תדמית מייצגת של עסק מוביל בתחומו. מעצבי חיפושית מולטימדיה בקיאים במיתוג והבאה לדפוס כך שעיצוב האתר יכול לכלול גם שיפור מיתוג העסק (או מיתוג חדש לחלוטין למשל לעסק חדש) וכולל הגדרת שפה חזותית מודרנית (צבעים, לוגו, פונט וכיו"ב).
חווית הביקור באתר האינטרנט הינה משמעותית ביותר משום שלעתים היא מהווה את ההבדל בין לקוח שפונה אליכם דרך האתר לעומת לקוח שנוטש את האתר ופונה אל המתחרים…
מסיבה זו מעצבי סטודיו חיפושית מולטימדיה מקפידים תמיד על חוויית גלישה מושלמת ומזמינה לפעולה.

3. הקמת האתר בפועל:
מבוצע ע"י בוני אתרים מומחים בעיצוב, תוספות קוד והגדרות למנועי חיפוש. האתר מוקם באמצעות הפלטפורמה הנבחרת ומוציא ממנה את המיטב, מבלי לפגוע ביכולות העריכה והניהול שלכם באתר.
אנו מקימים את האתר עפ"י התקנים העדכניים של W3C ,HTML5  ו- CSS3 כולל תקני גוגל המחמירים והתאמה מלאה לכל מכשיר/מובייל/סמארטפון/טאבלט לקבלת תוצאות קידום אורגני מיטביות), כולל כתיבה ושילוב תכנים איכותיים בעמודי האתר (מלל מנוסח ברמה גבוהה, תמונות, וידאו ואינפוגרפיקות) ולבסוף חיבור התשתיות המלאות (אחסון, דומיין, GOOGLE ANALYTICS, כלי קידום SEO) באופן מיטבי שיבטיח פעולה חלקה, מהירה ויעילה של כל מרכיבי האתר.

4. ליווי שוטף
לאחר הקמת האתר אתם לא לבד… צוות חיפושית מולטימדיה מלווה אותך ומוודא שהאתר ממלא את תפקידו…
בסיום העבודה והעלאת האתר תקבלו הדרכה מקצועית לגבי תפעול האתר במערכת בה הוקם והפקת המרב ממנו, כדי שימלא את ייעודו – צמיחת העסק שלך והבאת לקוחות.

למידע נוסף או קביעת פגישה צור איתנו קשר עכשיו: 09-8916411

Comments are closed